İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 OCAK 2022, CUMARTESİ   

23

ŞUBEMİZ STATİK PROJE ÜRETEN İNŞAAT MÜHENDİSLERİYLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 25.02.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 25.02.2018 12:33:33  Yayınlayan Birim: DİYARBAKIR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 25.02.2018 12:29:32

Diyarbakır Şubemiz, Statik Proje üretimi alanında çalışan inşaat mühendislerinin sorunlarına çözüm bulmak amacıyla toplantı gerçekleştirdi. Şube Eşbaşkanımız Nihat Noyan, meslektaşlarının emeğinin heba edilmesine göz yummayacaklarını belirterek, “Meslektaşlarımız emeklerinin karşılığını alıncaya kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi, kentte Statik Proje üretimi alanında çalışan inşaat mühendislerinin durumunu ve sorunlarını değerlendirmek üzere 24 Şubat 2018 tarihinde toplantı düzenledi. Liv Suit Hotel`de düzenlenen toplantıya, Diyarbakır Şubemiz Eşbaşkanları Nihat Noyan ve Emine Opçin, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Statik Proje üretimi yapan inşaat mühendisleri katıldı.

Sorunlar masaya yatırıldı

Yapılan kahvaltının ardından toplantıya geçen inşaat mühendisleri, "piyasadaki proje kalitesinin düşüklüğü, haksız rekabet, proje denetimi esnasında yaşanan sıkıntılar" gibi konuları masaya yatırdı. İnşaat mühendisleri, yaşanan sorunların giderilmesi için çözüme dair önerilerde bulundu.

‘Göz yummayacağız`

Diyarbakır Şube Eşbaşkanımız Nihat Noyan, serbest piyasada proje yapan meslektaşlarının sorunlarına çözüm bulmak için bir araya geldiklerini belirterek, yaptıkları her toplantının bir sonraki toplantının hazırlığı niteliğinde olacağını söyledi. Meslektaşlarının sorunlarına çözüm bulana kadar toplantılarına devam edeceklerini kaydeden Noyan, "Meslektaşlarımızın emeğinin heba edilmesine İnşaat Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi yönetimi olarak göz yummayacağız. Meslektaşlarımız emeklerinin karşılığını alıncaya kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bütün meslektaşlarımızı emeklerine sahip çıkmaya davet ediyoruz ve kendilerine başarılar diliyoruz" dedi. 


Okunma Sayısı: 230

Diyarbakır Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.