İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

26 OCAK 2021, SALI   

7

ÇİĞLİ TRAMVAYI YAPIM İHALESİNDE YENİ MEZUN MİMAR MÜHENDİS İSTİHDAMI ŞARTI

    Yayına Giriş Tarihi: 11.01.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 11.01.2021 10:48:31  Yayınlayan Birim: İZMİR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 11.01.2021 10:47:01

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çiğli Tramvayı Yapım İhalesi Şartnamesine inşaat, makine, elektrik-elektronik, harita, jeoloji mühendisliği ve mimarlık bölümlerinden son üç yılda mezun olmuş ikişer kişinin istihdamı şartını ekledi.

İnşaat Mühendisleri Odası`na bağlı Şubelerin 2020 Ağustos ayında yürüttüğü "Onurlu ve Güvenceli Bir Gelecek İstiyoruz" kampanyasında Şubemiz tarafından genç inşaat mühendislerinin istihdamı talebimiz diğer kamu kurumlarıyla birlikte İzmir Büyükşehir Belediyesi`ne de iletilmişti.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer yeni mezunların istihdamıyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Bu gençler, bizim çocuklarımız. Hepsi birer cevher. Bu büyük projelerde edindikleri tecrübeler sayesinde gelecekte çok önemli işlerin altında imzalarının olacağına inanıyorum. Attığımız bu ilk adımın devamını da diğer yerel yönetimlerin ve kamu kuruluşlarının getirmesini diliyorum." dedi.

Biz de bu uygulamanın diğer kamu kurumlarına örnek olmasını diliyor, İzmir Büyükşehir Belediyesi`ne teşekkür ediyoruz.Okunma Sayısı: 75

İzmir Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.