İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

06 ŞUBAT 2016, CUMARTESİ   

6

TRABZON ŞUBE YÖNETİM KURULU

12. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

MUSTAFA YAYLALI
BAŞKAN
e-Posta:

1974 yılında Erzurum`da doğdu. 1984 yılında Trabzon Fatih İlkokulu`ndan, 1991 yılında Trabzon (Kanuni) Anadolu Lisesi`nden, 1996 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1998 yılında TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu üyeliğine, 2006 yılında Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyeliğine, 2010 yılında Şube Başkanlığına seçilmiştir. Halen bu görevine devam etmektedir. 2004 - 2013 yılları arasında Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği yapmıştır. 2010 yılında TMMOB Trabzon İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliğine seçilmiştir. 2010 yılında Trabzon Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeliğine, 2012 yılında Trabzon Kent Konseyi Başkanlığına seçilmiştir. 1978 yılında kurulan, İnşaat ve Prefabrik Yapı sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinin 1994 yılından beri ortaklık ve müdürlüğünü sürdürmektedir. Trabzon Arsinspor ve Trabzon İdmanocağı Spor Kulüplerinde yöneticilik yaptı. Trabzon Anadolu ve Kanuni Anadolu Liseliler Derneğinin kurucularındandır. İyi derecede İngilizce, Orta derecede Almanca bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 
 

MUZAFFER AYDIN
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1965 yılında Trabzon ili Arsin ilçesinde doğdu.1990 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kendi firmasında müteahhitlik ve proje hizmetleri vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

MUSTAFA TİRYAKİ
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1977 yılında Trabzon`da doğdu. 1999 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kendi firmasında müteahhitlik ve proje hizmetleri vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 
 

ŞENOL ADANUR
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
e-Posta:

1973 yılında Trabzon ili Yomra ilçesinde doğdu. 1994 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kendi firmasında müteahhitlik ve proje hizmetleri vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

ARSLAN DİLAVER
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
e-Posta:

1965 yılında Trabzon ili Sürmene ilçesinde doğdu. 1990 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kendi firmasında müteahhitlik ve proje hizmetleri vermektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 
 

YAVUZ USTA
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
e-Posta:

1983 yılında Trabzon`da doğdu. 2007 yılında Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kendi firmasında müteahhitlik ve proje hizmetleri vermektedir

 
 

ZEHRA GÜL TURHAN
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
e-Posta:

1976 yılında Trabzon`da doğdu. 1994 yılında Trabzon Anadolu Lisesinden, 1999 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Aynı yıl ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünde yüksek lisansa başladı. 2002 yılında yüksek lisans programını tamamladı. 2000-2005 yılları arasında Ankara`da uluslararası mühendislik hizmetleri veren bir firmada proje mühendisi ve İş Sağlığı İş Güvenliği mühendisi olarak çalıştı. 2005 yılından itibaren ortağı olduğu firmasında müteahitlik ve proje hizmetleri vermektedir. 3 çocuk annesidir.

 

Yedek Üyeler

 
 

OSMAN BURAK TÜRKOĞLU
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
e-Posta:

1981 yılında Trabzon`da doğdu. 2005 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kendi firmasında müteahhitlik ve proje hizmetleri vermektedir


 
 

TUĞÇE ANILAN
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
e-Posta:

1983 yılında Samsun`da doğdu. KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden 2006 yılında mezun oldu. Yüksek lisans programını 2008`de tamamladıktan sonra aynı bölümde doktoraya başladı. KTÜ İnşaat Mühendisliği Hidrolik anabilim dalında araştırma görevlisi olarak görev yapmakta ve doktorasına devam etmektedir. Evli olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.


 
 

SEMİH NEHAR NALBANTOĞLU
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
e-Posta:

1986 yılında Trabzon`da doğdu. 2010 yılında K.T.Ü. İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Projecilik alanında çalışmaktadır.


 
 

ABDULHAMİT ÖZDAŞ
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
e-Posta:

1979 yılında Trabzon ili Çaykara ilçesinde doğdu. 2002 yılında K.T.Ü. İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Projecilik alanında çalışmaktadır.


 
 

TUĞRUL SADIKLAR
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
e-Posta:

1980 yılında Trabzon`da doğdu. 2002 yılında K.T.Ü. İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Projecilik alanında çalışmaktadır.


 
 

CEMİL ÖZCAN
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
e-Posta:

1977 yılında Trabzon ili Maçka ilçesinde doğdu. K.T.Ü. İnşaat Mühendisliği bölümünden 2000 yılında mezun oldu. Halen Trabzon Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü Kalite Kontrol ve Laboratuvar Şube Müdürlüğünde görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.


 
 

SULTAN VARLIK ÇELİK
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
e-Posta:

1990 yılında Sakarya`da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Akçaabat`ta tamamladı ve Akçaabat Anadolu Lisesini kazandı. 2008 yılında da Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü kazandı. 2012 yılında K.T.Ü. İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Halen serbest inşaat mühendisi olarak proje üretmekte, betonarme ve çelik ağırlıklı olmak üzere birçok alanda danışmanlık yapmaktadır.


 
 

Sayfayı Yazdır