İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 EKİM 2021, PAZARTESİ   

47

ULUSLARARASI KATILIMLI YANGIN VE DEPREM SEMPOZYUMU

    Yayına Giriş Tarihi: 21.09.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 21.09.2021 15:29:24  Yayınlayan Birim: İZMİR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 21.09.2021 09:25:50

Uluslararası Katılımlı Yangın ve Deprem Sempozyumu 30 Eylül, 1 Ekim 2021 tarihlerinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi`nde yapılacaktır.

Uluslararası Katılımlı Yangın ve Deprem Sempozyumu 30 Eylül, 1 Ekim 2021 tarihlerinde Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi`nde yapılacaktır.

Uluslararası katılımcıların da olacağı sempozyum yangın ve deprem konusunda deneyimli, ilgili bir çok kamu ve özel sektörden insanları bir araya getirecektir.

Önceki senelerde büyük ilgiyle takip edilen Yangın Seminerleri bu sene bir sempozyuma dönüşerek daha fazla konuyu tartışmak öğrenmek ve takip etmek için konunun ilgilileri bir arada olacaktır.

Konunun ilgileri itfaiye, meslek odaları ve sanayi de tecrübeli bir çok insanı bir araya getirmeyi hedefleyen sempozyum 26 yangın, 13 deprem sunumu ve 2 paneli içermektedir.

Katılımcıların hem bilgilenmesini, hem teknolojik gelişmeleri takip etmesini de hem de ihtiyaçları dâhilinde gerekli görüşmelerini gerçekleştirmesini sağlaması hedeflenen sergiye yangın ve deprem özelinde çalışan kamu kurumları ve özel sektörlerden katılımın olmasını hedeflemektedir.

Sergiye katılmak isteyen firmalar Sempozyum Sekreteryasına ulaşabilirler.

Program ve ayrıntılı bilgi için:

http://yanginsempozyumu.org/


Okunma Sayısı: 50

İzmir Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.