İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 OCAK 2022, CUMARTESİ   

24

genç-İMO KARABAĞLAR KÜLTÜR MERKEZİ TEKNİK GEZİSİ GERÇEKLEŞTİ

    Yayına Giriş Tarihi: 27.12.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 27.12.2021 11:17:16  Yayınlayan Birim: İZMİR ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 27.12.2021 11:16:07

genç-İMO üyelerimlize yönelik olarak düzenlediğimiz Karabağlar Gençlik Merkezi İnşaatı Teknik Gezisi 25 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşti. Gezide şantiye alanında istinat duvarları, fore kazık imalatları, izolasyon ve su yalıtım uygulamaları hakkında detaylı bilgi verildi.

Teknik gezimize bizzat katılarak öğrenci üyelerimize proje hakkında bilgi veren Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu "Öğrenciler için önemli bir deneyim oldu. Gelecekte sorumluluk alacaklar, bir çok yapının şantiye şefliğini üstlenecekler. Öğrenciler böyle bir alanı ve uygulamaları yakından görmekten mutluluk duydular. Buna benzer çalışmalarımız üniversiteler ve odalarla birlikte devam edecek" diye konuştu.

Teknik gezimize katkıları ve yakın ilgilerinden dolayı Belediye Başkanı Sayın Muhittin Selvitopu başta olmak üzere  Fen işleri Müdürü Özgür Yunus Aras, Müdür Yardımcısı Ali Oğuz, Şube Şefi Y. İnş. Müh.  Mehmet Fatih Ürünveren ve projede görev alan inşaat mühendisleri Fırat Yavuz, Hasan Duru ve Celil Er`e teşekkür ederiz.


Okunma Sayısı: 23

İzmir Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.