İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 TEMMUZ 2021, PAZAR   

40

47. DÖNEM KENT YATIRIMLARINI İZLEME KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

MURAT BARAN UYGUN
SORUMLU YK ÜYESİ
e-Posta:

2008 yılında Pamukkale Üniversitesi`nden mezun oldu. 2008-2010 yılları arasında bir yapı denetim şirketinde kontrol mühendisi, 2011 yılında bir prefabrik firmasında montaj sorumlusu, 2011-2013 yılları arasında bir yapı denetim şirketinde kontrol mühendisi olarak çalıştı. 2013 yılından bu yana kendi yapı denetim şirketinde çalışmaktadır. İMO İzmir Şubesi Yapı Denetim Komisyonu, Kent Yatırımları İzleme ve Değerlendirme Komisyonu ile İMO Kent Yatırımlarını İzleme ve Değerlendirme Komisyonlarında görev almıştır.

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

AYDIN DURGUN
SEKRETER
e-Posta:

ALİ FUAT GÜNAK
BAŞKAN
e-Posta:

20 Eylül 1957 yılında İzmir Kemalpaşa Armutlu `da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Armutlu` da Lise öğrenimini İzmir Motor meslek Lisesinde okudu. 1982 yılında Çukurova Üniversitesi Müh. Bil. Fak. İnşaat Müh. Bölümünden mezun oldu. 1983-1989 arası İzmir Bölgesinde çeşitli konut, toplu konut ve altyapı inşaatlarında yönetici olarak, 1989-1991 arası İzmir Kent geçişi yolları, yapım proje müdürlüğü, 1991-1989 arası İzmir Çeşme Otoyolu yapımı kapsamında, (Kent geçişi yollar dâhil) üstyapı, trafik, güvenlik müşavir mühendis olarak çalıştı.  1999-2002 arası İzmir Büyükşehir Belediyesi kuruluşu İzbeton A.Ş. ‘de Ticaret müdürlüğü ve asfalt şantiye müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2002 den bugüne Kendi şirketinde çelik ve betonarme yapılar, özel ve resmi taahhüt işleri yapmaktadır. İMO İzmir şubesi 38 ve 39. Dönem yönetim kurulu üyeliği 40. Dönem yönetim kurulu sayman üyeliği ve 42. Dönem yönetim kurulu sekreter üyeliği yürüttü. Odamız Ulaştırma Uzmanlık Kurulu üyeliğini daha önce 3 dönem yaptı.  İzmir`de yaşamaktadır, Evli ve 2 çocuk babasıdır.

İRFAN KADİROĞLU

e-Posta:

1968 Erzurum doğumludur. 1989 yılında Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Mezuniyet sonrası İstanbul`da yaklaşık 2 yıl şantiye mühendisliği ve 1 yıl da kontrol mühendisliği yaptı. 1993-2018 yılları arası, yaklaşık 25 yıl İzmir`de Batı Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Batıçim Çimento A.Ş. ve Batıbeton A.Ş. firmalarında önce Kalite Kontrol Şefliği ve sonrasında 9 yıl Hazır Beton İşletme Müdürlüğü yaptı. Buradan ayrıldıktan sonra Lyksor Yapı Kimyasalları A.Ş.`de 1 yıl genel müdürlük görevini yaparak tekrar beton sektörüne döndü ve Şubat 2019`dan bu yana hala İzmir ve Aydın`da faaliyet gösteren BETONTAŞ Hazır Beton Ltd. Şti. firmasında genel müdürlük görevini devam ettirmektedir. Beton sektöründeki çalışma hayatı boyunca çeşitli beton kongreleri ve sempozyumlarında yayınlanmış olan 6 adet bilimsel tebliği bulunan Kadiroğlu, yaklaşık 12 yıl Türkiye Hazır Beton Birliği Teknik Komite üyeliği, 4 yıl Türkiye Hazır Beton Birliği Yönetim Kurulu üyeliği, 4 yıl Türkiye Hazır Beton Birliği Teknik Komite Başkanlık Divan üyeliği yapmıştır. Beton konusuyla ilgili olarak çeşitli kurumlarda (THBB, Bazı İMO şubeleri, çeşitli üniversiteler, vs.) çok sayıda seminer,panel ve sempozyumlarda konuşmacı olarak görev almış olup ayrıca çeşitli yayın organlarında yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır. İrfan Kadiroğlu aynı zamanda Şubat 2018-Şubat 2020 yılları arası İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi 46. Dönem Yönetim Kurulu üyeliği görevini de yerine getirmiştir.

YUSUF KILINÇ

e-Posta:

2002 yılında Gaziantep Üniversitesi`nden mezun oldu. 2008-2014 yılları arasında Tire Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünde Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Halen Ege Serbest Bölgesi Esbaş`ta Teknik İşler Direktörü olarak çalışmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

ÖZGÜR BİLDİRİCİ

e-Posta:

SALİH KİBAR

e-Posta:

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

YAKUP KARATAY

e-Posta:

GÜRKAN ERDOĞAN

e-Posta:

1982 yılında İzmir`de doğdu. 2006 yılında Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Bir süre özel sektörde yönetim temsilcisi olarak çalıştıktan sonra, İMO İzmir Şubesi`nde örgütlenme sekreterliği görevine başladı. 2009 yılında askerlik hizmetini tamamladıktan sonra Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü`nde başladığı Kontrol Mühendisliği görevine devam etmektedir. Ege Üniversitesi`nde Ulaşım alanında Yüksek Lisans çalışmalarını "Türkiye`de Yapılmış Bölünmüş Yol Çalışmalarının Değerlendirilmesi" konulu tez ile tamamlamıştır. 2010-2012 yılları arasında İMO İzmir Şubesi Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü İşyeri Temsilciliği görevini sürdürmüştür. 2012-2014 yılları arasında İMO İzmir Şube Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmüştür. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.